Užijte si nevšední svatební hostiny

Svatební hostina by měla být nezapomenutelným zážitkem pro všechny zúčastněné. Jaké jsou v tomto směru aktuální trendy?

Trendy svatební hostiny v roce 2019

Jedním z prvků, které podléhají trendům, jsou barvy a svatební hostiny nejsou výjimkou. Pro rok 2019 jsou to především světlé odstíny, zejména tzv. lomená bílá. To je bílá, která je s jemnou příměsí dalších odstínů. Díky tomu působí jemně vzdušně. Velmi se tak hodí zejména k letním svatbám.

Neméně podstatné je i ladění ostatní výzdoby svatební hostiny. Hitem je hlavně přirozenost, příroda a boho styl.  S tím se pochopitelně pojí i květinová výzdoba. Klasikou jsou růže či tulipány, fantazii se ale meze rozhodně nekladou. Moderní svatby jsou uvolněné a charakterizuje je lehkost.

Ti, kteří jsou při plánování svatebních hostin velmi kreativní a nesvázaní formálními pravidly, jsou zejména zástupci mladé generace. Na rozdíl od svých rodičů si generace mileniálů již příliš nepotrpí na formality. Přestože lze v celkovém součtu mezi mladými pozorovat ubývání počtu sňatků, lze říci, že když už se berou, tak nešetří.

Jak naplánovat skutečně nezapomenutelnou svatební hostinu? Důležitá je volba prostředí. Navíc platí, že svatbu by si snoubenci měli hlavně užít, ne se stresovat. Proto je podstatné mít se na koho obrátit při řešení organizačních záležitostí.

Svatební hostiny v hotelu Gregor Brno

Svatební hostiny v hotelu Gregor Brno vám personál pomůže naplánovat do nejmenších detailů – od složení svatebního menu přes výzdobu až po případný doprovodný program. Obřad lze realizovat v kostelní kapli nedalekého kostela sv. Gotharda, případně v obřadní síni místního městského úřadu.

Svatební hostiny lze navrhnout přesně podle přání novomanželů ve zcela tradičním duchu tak, aby nechyběl žádný z obvyklých zvyků, případně uspořádat moderní neformální raut, kde se bude podávat například veganská strava.

Pro pořádání svatebních hostin v hotelu Gregor slouží velký sál. Ten nabízí místo pro až 200 osob. Sál lze na přání vybavit pódiem a zajistit živou kapelu či konferenciéra. Pokud byste si přáli hudbu reprodukovanou, prostory jsou ozvučeny. Samozřejmostí je vytápění a klimatizování. Příjemně se vám zde bude trávit čas, ať se rozhodnete pro svatbu v libovolném ročním období.

Tam, kde je potřeba na svatební hostiny vyhradit menší prostor, využijeme menší salonek. Ten má kapacitu 50 lidí. Je obsluhovaný a taktéž plně klimatizovaný a vytápěný. I v menším salonku vyhovíme přání novomanželů – zajistíme výzdobu, hudbu a přichystáme svatební menu.

Svatební hostiny v hotelu Gregor se tak stávají skutečně nezapomenutelnou událostí, při níž se setkají lidé, kteří chtějí spojit svoje životy a všichni ti, kteří je chtějí v takto zásadním životním kroku doprovodit.

 

Author: admin56