Inspirace pro trendy svatbu

Svatba patří mezi ty nejvýznamnější životní okamžiky. Většina z nás proto chce, aby byla naprosto dokonalá. Předpokládáme, že tento zážitek se nebude opakovat. Jaké jsou letošní svatební trendy?

Svatba v letních měsících

Svatba v roce 2019

Svatba by měla být nezapomenutelná nejen pro samotný manželský pár, ale také pro všechny zúčastněné. A i svatby samozřejmě podléhají módním trendům, které rozhodují o celkovém pojetí obřadu i například o výzdobě, barevném ladění atd. A nemluvě samozřejmě o tom téměř nejdůležitějším – šatech nevěsty.

Svatba roku 2019 nejspíše bude elegantní, decentní a neokázalá. Může být i ryze neformální s nádechem přírody. Současné svatby se často konají v uvolněném boho stylu. Mohou se pak pořádat i ve volné přírodě pod širým nebem nebo například na statku.

Trendy jsou také svatby v interiéru. Ty mají jednu zásadní výhodu: Když vám nebude v létě přát počasí, což se může i uprostřed prázdninových měsíců stát, nemusíte vymýšlet „mokrou“ variantu obřadu a váš velký den vám drobná nehoda určitě nepokazí. Ani tak se nemusíte bát, že byste se připravili o kousek přírody. Hitem je totiž také květinová výzdoba.

Přání novomanželů tedy mohou být při svatbě velice rozmanitá. Pokud už máte jasno o tom, jak by měl ten důležitý okamžik vypadat, nezbývá, než vše začít uskutečňovat.

Svatba v hotelu Gregor

Svatba v hotelu Gregor v Brně vám nabídne dokonalé zázemí pro vás a vaše svatebčany. Realizovat zde můžete obřad přesně podle svých představ.

Svatba může proběhnout přímo obřadní síni nedalekého městského úřadu. Svatební hostiny a další program se potom odehrávají v prostorách hotelu, a to ve velkém sále, do kterého lze pohodlně navrhnout zábavu a posezení pro až 200 lidí. Sál je možné pro potřeby sňatku také ozdobit, například právě květinovou výzdobou. Na přání vám personál hotelu pomůže zařídit hudbu, a to v podobě reprodukované, případně také živou kapelu.

Hotel Gregor nabízí prostor i pro svatbu menšího rozsahu. Malý salonek pojme až 50 hostů. Nabízí podobné zázemí jako velký sál a může být v různé míře přizpůsoben vizi snoubenců. Jakákoli nadstandardní přání s vámi probere hotelový personál, který vám s organizací celé události ochotně pomůže.

Pokud svatba na úřadě není to, po čem toužíte, ještě můžete využít jinou podobu obřadu. Možnou alternativou je také církevní sňatek. Pro tyto účely slouží prostory kaple přilehlého kostela sv. Gotharda.

Ohledně svatby platí, že žádné přání nemusí být nerealizovatelné. Svatba by měla plně odpovídat tomu, co chtějí snoubenci. Tým hotelu Gregor je vám připraven vyjít v maximální možné míře v tomto ohledu vstříc. S pořádáním nejen takovýchto událostí má hotelový personál velmi bohaté zkušenosti, které zaručují absolutní profesionalitu při jednání.

Author: admin56