Miniškolka Mrňata pro děti od dvou let

Miniškolka Mrňata je zařízení určeno pro děti od dvou do pěti let. Jedná se o soukromý subjekt rodinného typu, který připravuje vaše ratolesti na změnu prostředí mimo rodinu. Toto zařízení je situováno v klidné části Modřic. Nástup dětí je možný kdykoliv během školního roku. Provozní doba tohoto zařízení je od 7:00 do 17:00.

Miniškolka Mrňata

Miniškolka Mrňata je soukromé zařízení nacházející se v městské části Modřice. Je určeno pro děti od dvou let. Dětem se každý den věnují profesionální a vyškolení pedagogičtí pracovníci, kteří dbají především na individuální přístup. Z tohoto důvodu, se v jednotlivých třídách nachází menší počet dětí.

Miniškolka Mrňata v Modřicích nabízí mnoho příležitostí. Každé ráno se věnujeme komunikativnímu kroužku, který rozvíjí komunikační schopnosti každého dítěte. Podporuje také rozvoj řeči. Zaměřujeme se na rozvoj jemné a hrubé motoriky, nácviku grafomotoriky, divadlu, zážitkovým výletům či dramatické výchově, která je u dětí velmi oblíbená. Pro děti, které navštěvují naší Miniškolku, máme připraveny i oslavy narozenin. Samozřejmostí je také stolování, plínky a dudlíky pro nejmenší ratolesti.   

Jaké jsou podmínky pro přijetí dítěte do mateřské školy Mrňata v Modřicích?

Důležitou podmínkou pro přijetí dítěte do tohoto zařízení je dovršení věku dvou let a adekvátní zdravotní stav, který musí být potvrzený obvodním lékařem.

Ceník školkovného

Ceník zahrnuje kompletní výukový program, který probíhá pod dohledem vyškolených pedagogů. Dále zahrnuje výlety a návštěvy divadelních představení, možnost využití tělocvičny, výtvarné potřeby, pitný režim po celý den, dárečky, sportovní aktivity, narozeninové oslavy a mnoho dalších. Cena školkovného nezahrnuje vlhčené ubrousky, plenky a stravování.

Výhody Miniškolky Mrňata v Modřicích

Hlavní výhodou naší mateřské školy je profesionální přístup od vyškolených pedagogů, kteří se o vaše děti starají celý den. Další výhodou je pestrý program a zajímavé akce.

Program soukromé mateřské školy Mrňata

Pro vaše děti máme připraven bohatý program, který je zaměřen na rozvoj celkové osobnosti jedince. V naší mateřské škole je program pestrý po celý rok, takže se vaše ratolesti mají opravdu na co těšit. Obsah vzdělávacího programu spolu s programem je koncipován tak, aby navazoval na jednotlivá roční období. Každý rok máme nový program, který uskutečňujeme na základě zážitkové pedagogiky. Díky zážitkové pedagogice rozvíjíme u dětí fantazii a kreativitu.

Dostatek času věnujeme také dalším aktivitám, mezi které patří především ranní povídánky, zpívání, tvořivá dílnička, sportovní olympiáda, výlety do blízkého okolí, návštěvy divadelních představení, návštěvy knihovny či péče o zoubky. Dětem nabízíme také relaxační a výtvarné aktivity. Za nepříznivého počasí často využíváme také tělocvičnu nebo vlastní společenský sál.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.