Radisson Rewards uplatňuje své body u více než 35 aerolinek

Členové programu Radisson Rewards nyní mohou uplatnit své body u 35 aerolinek

Hosté, kteří chtějí „létat“ s Radisson Rewards, mohou využívat všech výhod členství a směnit své body na míle u aerolinek.

Radisson RewardsTM, globální věrnostní program využívaný v hotelích Radisson Hotel GroupTM, rozšířil své portfolio partnerských leteckých společností, které členům umožňuje od 1. března 2019 létat s programem Radisson Rewards a uplatňovat své body u více než 35 aerolinek.

„Jsme nadšeni, že rozšiřujeme hodnotu členství v našem programu tím, že poskytneme hostům snadný způsob získání mílí leteckých společností a současně využívat výhody členství v Radisson Rewards,“ řekl Efrem Berman, ředitel oddělení celosvětové loajality a angažovanosti společnosti Radisson Hotel Group. „Po vstupu do věrnostního programu Radisson Rewards budou členům účtovány sazby pouze pro členy a budou mít přístup k exkluzivním výhodám, které jistě nabídnou nezapomenutelné zážitky.“

Počátkem měsíce se všichni hosté, kteří chtějí za pobyt v hotelu získat míle aerolinek, musí stát členy věrnostního programu Radisson Rewards. Členové si mohou zvolit nastavení profilu účtu Radisson Rewards tak, aby automaticky převáděl jejich body na míle u preferované letecké společnosti pokaždé, když jejich účet dosáhne 10 000 bodů, nebo mohou své body kdykoliv směnit v blocích 2 000, 50 000 nebo 100 000 bodů.

Seznam našich partnerských aerolinek naleznete na webových stránkách www.radissonhotels.com/rewards/airlines.

O VĚRNOSTNÍM PROGRAMU RADISSON REWARDS

Radisson RewardsTM, globální věrnostní program využívaný v hotelích Radisson Hotel GroupTM, poskytuje členům lepší zážitky od doby rezervace až po odhlášení z hotelu a v každé chvíli v průběhu pobytu. Členové využívají sazeb pouze pro členy, mají přístup k exkluzivním výhodám a získávají body, které mohou směnit na bezplatné ubytování. Členové programu Radisson Rewards využívají všechny tyto výhody v kterémkoli z našich více než 1 100 hotelů po celém světě, včetně: Radisson CollectionTM, Radisson Blu®, Radisson®, Radisson RED®, Park Plaza®, Park Inn® by Radisson and Country Inn & Suites® by Radisson. www.radissonhotels.com/rewards

Věrnostní program Radisson RewardsTM for Business určený pro obchodníky je celosvětový věrnostní program hotelů Radisson Hotel Group. Pokud cestovní kancelář, organizátor jednání a akcí nebo cestovní koordinátor provedou rezervaci jménem své malé až středně velké společnosti, členové za rezervaci v některé z našich sedmi charakteristických hotelových značek získávají výhody a body, které mohou směnit na cenné odměny.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.