Setkání pirátského bratrstva v dětském koutku

Žluté lázně hostí v neděli food festival a setkání pirátského bratrstva

Žluté lázně v pražském Podolí čeká nadcházející neděle plná zážitků pro celou rodinu. Do areálu připlují 22. července piráti, současně čeká návštěvníky gastronomická událost – Flat Food Fest, plný jídla a pití z různých koutů země, které nejsou běžně k ochutnání. Den plný dobrodružství začíná v 10 hodin.

Ve spolupráci s All Time Festivals se v areálu Žluté lázně koná po celou neděli gastronomický festival Flat Food Fest. K ochutnání budou zajímavá jídla – všechno placaté a kulaté, sladké, slané i pálivé speciality z domova a ze světa. Zájemce čeká tradiční mexický street food, pravé belgické waffle, holandské mini-palačinky (poffertjes), čapati, chap (hovězí kebab), kabalagala a další speciality z Ugandy, rýžové placky z kokosového mléka inspirované Banh Xeo z Vietnamu, vegetariánské cuketové placky a staročeské zelníky, středomořské delikatesy a mnoho dalšího.

Setkání pirátského bratrstva v dětském koutku

Nejmenší návštěvníci se mohou setkat s piráty, kteří připlují na setkání pirátského bratrstva z celého světa. Čekají je soutěže, hry, pirátské souboje, výtvarná dílna i program pod vedením kapitána Morgana. „Každé dítě obdrží na startu hrací kartu. Po splnění úkolů, které prověří jeho zdatnost, postřeh, zručnost a odvahu, se vydá ke kapitánskému můstku, kde ve vybraných časech (12, 14, 16 a 18 h) proběhne pasování na piráty a následně se malí piráti stanou členy pirátského bratrstva,“ upřesňuje Libuše Klinková, manažerka dětských programů areálu Žluté lázně.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.