Společnost Huawei se stala globálním dodavatelem informačních technologií

Produkty Atlas společnosti Huawei Atlas získaly v soutěži Red Dot Design dvě vítězství

Produkty společnosti Huawei, karta urychlovače Atlas 300 AI a hraniční stanice Atlas 500 AI Edge Station byly nedávno oceněny v soutěži Red Dot Design nejpřísnější porotou designerského průmyslu. Díky inovativnímu designu a výjimečnému výkonu představují produkty Huawei Atlas nový standard pro infrastrukturu AI spolu se špičkovým průmyslovým designem.

Ocenění Red Dot Award je mezinárodně uznávanou známkou nejlepší kvality designu. Ocenění uděluje Design Zentrum Nordrhein Westfalen v německém Essenu. Oceňovány jsou produkty, které se na trhu vyskytují po dobu nejvýše dvou let, a laureáty ocenění Red Dot vybírá mezinárodní porota. Karta urychlovače Huawei Atlas 300 AI, stejně jako hraniční stanice Atlas 500 AI Edge Station, získaly ocenění Red Dot Design Award, což je Oscar za design výrobku s inovativním designem. Produkty Atlas, které představují vynikající inteligenci a výkon, odvádí teplo bez kompromisů v estetice a funkčnosti.

Společnost Huawei během výstavy HUAWEI CONNECT 2018 představila inteligentní výpočetní platformu Atlas založenou na čipových sadách Huawei Ascend AI. Produkty Atlas přicházejí v bohatých formách, včetně akceleračních modulů, karet, hraničních stanic AI a zařízení. Atlas umožňuje společnosti Huawei lépe budovat infrastrukturu AI pro všechny scénáře typu zařízení – hraniční stanice – cloud (Device-Edge-Cloud). Karta urychlovače Atlas 300 AI se používá především pro inferenci datových center. Hraniční stanice Atlas 500 AI poskytuje funkce AI pro hraniční stranu (edge).

-Karta urychlovače Atlas 300 AI je dodávána v polovičním formátu standardních karet pro rozhraní PCIe a je určena pro využití datovými centry a hraničními servery. Karta urychlovače podporuje více typů přesnosti dat. Jedna karta poskytuje výpočetní výkon 64 TOPS v INT8, což představuje špičkový výpočetní výkon pro hluboké strojové učení a inference.

– Základní stanice Atlas 500 AI je špičkovým produktem, který integruje schopnost zpracování AI. Poskytuje 16 kanálů pro zpracování videa ve vysokém rozlišení (HD) při velikosti set-top-boxu (STB). Je navržena pro provoz v náročném prostředí s teplotou -40 °C až +70 °C. Je použitelná pro scénáře, jako je doprava, ošetřovatelství, samoobslužný maloobchod a inteligentní výroba.

Získání ocenění Red Dot Award je pokračováním rekordního mezinárodního uznání produktů Atlas poté, kdy platforma Atlas získala v roce 2018 druhé místo v soutěži Tokio Interop Award a ocenění China International Industry Fair Award. Atlas jakožto nedílná součást plnohodnotného řešení AI společnosti Huawei pro všechny scénáře umožní budoucnost poháněnou AI s výkonným výpočetním výkonem a pomůže zákazníkům řešit výzvy v éře AI a cloudu, což urychlí inteligentní transformaci podniků.

Společnost Huawei se stala globálním dodavatelem informačních technologií se širokým spektrem serverů a kompletní nabídkou IT produktů. Společnost Huawei poskytuje IT infrastrukturu s přesvědčivým výkonem, jednoduchostí a efektivitou, aby pomohla globálním podnikům a organizacím sebevědomě se vydat na cestu digitální transformace. 211 společností ze seznamu Fortune Global 500 a 48 ze 100 nejlepších podniků v rámci Global 500 si doposud vybralo Huawei jako svého partnera pro digitální transformaci. P

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.