Tipface – sociální síť pro sázkaře odstartuje až Wimbledon

Nová dimenze sázek na sociální síti Tipface odstartovala už 10. května, kdy se tento velmi očekávaný projekt spustil v hlavní verzi. Až Wimbledon má být však startovací dráhou, kdy Tipface zapustí na českém trhu kořeny a nabídne bezkonkurenční služby všem sázkařům a sportovním nadšencům.

Tipface – to je sociální síť především pro sázkaře a najdete jí na www.tipface.com. Uživatelé se mohou registrovat zdarma, navazovat kontakty, sdílet výhry či prohry, odebírat zákulisní informace ze světa sportu ve spolupráci se zpravodajstvím ČTK, nakupovat či prodávat tipy na sázky a v neposlední řadě hrát každý den o desítky tisíc zdarma, bez jakéhokoliv vkladu a hazardu.

Tipface se snaží změnit pohled na sázky. Sázení už nemusí být jen hazard, ale zábava. Tipujte na sport, střelce gólů i přesné výsledky nebo změřte síly v kvízových soutěží a využijte online rulety či číselných her. Všechny spotřebitelské soutěže jsou zdarma, bez hazardu a pod dohledem dozorového orgánu. Registrovat se můžete zcela zdarma na www.tipface.com.

Během Wimbledonu můžete spatřit reklamní spoty Tipface na každém rohu včetně Nova Sportu, který vysílá přímé přenosy tohoto prestižního turnaje. Zaregistrujte se na www.tipface.com během Wimbledonu a získejte řadu výhod.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.