Zdravá dieta může být základem pro každý den

Zdravá výživa dnes zajímá mnoho z nás. Na to reagují obchodníci a otevírají prodejny. Ne však každý má čas je navštěvovat. Spousta lidí je v současnosti velmi vytížená. Přestože se chce zdravě stravovat, nemá čas na nákup vhodných potravin. Oddělení se zdravou výživou jsou také v supermarketech, jejich nabídka je však oproti specializovaným prodejnám dost omezená. V poslední době lze však využít donášky zdravých potravin přímo na pracoviště nebo do domácností., tzv. krabičková dieta

Krabičková dieta je zdravá dieta

 Pokud žijete v Brně nebo jeho okolí, takovou službu nabízí firma Zdravá dieta. V její nabídce najdeme stravu nejen pro ty, kteří se rozhodli snížit svou váhu. Tato krabičková dieta obsahuje celodenní stravování, neboť se skládá z pěti chodů – snídaně, dopolední a odpolední svačiny, oběd a večeře. Máme možnost si vybrat ze čtyř programů. Čerstvá strava je rozvážena v odpoledních a večerních hodinách na námi zvolené místo. Krabičková dieta Brno nám dává zkušební týden, během kterého si lze potraviny vyzkoušet. Zjistíme tak, zda nám vyhovují nebo nikoliv. Strava je sestavována s mimořádným ohledem na vyváženost sacharidů, tuků a bílkovin. Je rovněž pestrá a chutná. Pokrmy jsou vyráběny výlučně z čerstvých surovin, polotovary nejsou nikdy používány. 

 Jídla jsou dopravovány zdarma po celém Brně. Firma Zdravá dieta garantuje nejnižší cenu krabiček. Strava je rozvážena den dopředu od neděle do pátku. Neděle až čtvrtek je dodáváno jídlo na následující den, v pátek dostaneme potraviny na oba víkendové dny – sobotu i neděli. Závoz si lze objednat i na dva dny zároveň. V Brně k němu dochází mezi 17:30 a 21. hodinou. Jídlo si však lze převzít také osobně. Pokud se jedná o stravu na následující den, je převzetí možné v pondělí, středu a pátek v pivnici hotelu Gregor mezi 17. a 22. hodinou, v neděli a státní svátek přímo na recepci tohoto hotelu od 17:00 do 17:45, v neděli až do 18:45. 

Tato ověřená dieta představuje efektivní způsob, jak snížit naši tělesnou váhu. Je však nutné dodržovat určité zásady. Jídlo by se mělo konzumovat s přestávkami 3 až 3,5 hodiny. Během dietního programu bychom měli omezit pití kávy a alkoholu. Důležitý je rovněž pitný režim. Doporučuje se vypít denně 1,5 litru minerální neperlivé vody, která obsahuje nezbytné minerální a stopové prvky pomáhající s redukcí hmotnosti. Muži najdou v balení 6 kusů crackeru, ženy stejné množství pouze každý druhý den. Jinak dostávají pouze 3 kusy. V případě příznivého průběhu terapie si lze jídelníček doplnit černým chlebem, plátkem masa či zeleniny. Abychom si udrželi váhu musíme omezit příjem potravy do 7000 kJ u mužů a 5000 kJ u žen. Více informací se dovíme na internetových stránkách www. zdravadieta.net.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.